سرپرست وزارت آموزش و پرورش:

۷۵ هزار معلم رتبه بندی نشده اند

۷۵ هزار معلم رتبه بندی نشده اند به گزارش کنکور هنر، آذربایجان شرقی سرپرست وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به رتبه بندی معلمان اظهار داشت: رتبه بندی معلمان در مراحل پایانی اجرایی خود قرار دارد اما ۷۵ هزار نفر معلم داریم که رتبه ندارند و کارنامه این افراد دیده نمی شود که امیدواریم تا پایان اردیبهشت ماه تعیین تکلیف شوند.


رضا مرداد صحرایی، جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه، در جمع خبرنگاران در تبریز، اظهار نمود: رسیدگی به اعتراضات و همزمان هم مبحث ارزیابی رتبه ها و صحت سنجی و اعتبارسنجی رتبه بندی معلمان هم با نگاهی علمی در اواسط خردادماه اجرا خواهد شد که یک امر همیشگی است.
وی افزود: ولی آن چه برای ما دارای اهمیت است، عبور از مراحل پایانی رتبه بندی و انجام اصلاحاتی در آیین این امر است تا اهداف بعدی را دنبال نماییم.
وی ضمن اشاره به مهم ترین تحول آموزش و پرورش در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ اظهار نمود: از تحولات سال تحصیلی پیش رو اینست که در شروع سال تحصیلی، سرانه علمی، آموزشی، فرهنگی و پرورشی دانش آموزی، به صورت مستقیم به مدارس واریز خواهد شد که اتفاق مهمی است؛ نکته دیگر هم باز کردن دست مدیران و تفویض اختیار به آنان است که در این خصوص مدرسه محوری و «هر مدرسه یک کانون تربیتی» در دستور کار وزارت قرار گرفته است.
منبع:

1402/02/23
09:36:38
5.0 / 5
301
تگهای خبر: آموزش , اجرا , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر