مدیركل كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان مازندران:

برگزاری نمایشگاه کتاب یک لزوم فرهنگی است

برگزاری نمایشگاه کتاب یک لزوم فرهنگی است به گزارش کنکور هنر، مازندران مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران برگزاری نمایشگاه های کتاب را یک لزوم فرهنگی دانست و بر تداوم اجرای آن تاکید نمود.به گزارش ستاد خبری و اطلاع رسانی نمایشگاه بزرگ کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی مازندران، حامد فاضلی کبریا در حاشیه برگزاری نمایشگاه، کتاب در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی، اظهار نمود: برگزاری نمایشگاه یک لزوم اجتناب ناپذیر بوده و اقدام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران که زمینه ای ایجاد کرد کارکردهای ادارات و نهادهای متولی فرهنگی بار دیگر در معرض دید عامه مردم قرار بگیرد، قابل تحسین است.

وی ضمن اشاره به مشکلات ناشی از کرونا در چند سال گذشته و تعطیلی نمایشگاه های کتاب و جشنواره های فرهنگی، خاطرنشان کرد: با عنایت به استقبالی که از نمایشگاه شد نشان داده است که جامعه از برنامه های فرهنگی قابل تحسین استقبال می کند و نیاز آن روز به روز بیشتر احساس می شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران با بیان این که مجموعه ما متولی کودکان و نوجوانان است، اضافه کرد: امروزه بیشتر از ۶۰ خدمت در تربیت کودکان و نوجوان توسط کانون عرضه می شود و با عنایت به این مأموریت ها همکاری بسیار مناسبی با متولیان فرهنگی در استان داریم.

فاضلی کبریا ضمن اشاره به استقبال بسیار مناسب از روند برگزاری نمایشگاه، تصریح کرد: برنامه های متنوع فرهنگی در این نمایشگاه تدارک دیده شده که به نظر می آید در نوع خودش کم نظیر است.

وی در انتها اظهار داشت: سه برنامه فرهنگی در روزهای بهار در مجموعه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان پیشبینی شده است.
1402/01/31
12:23:28
5.0 / 5
286
تگهای خبر: اجرا , جشنواره , كتاب , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر