مدیركل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش اعلام كرد

آموزش وپرورش میزبان 960 هزار مسافر نوروزی

آموزش وپرورش میزبان 960 هزار مسافر نوروزی به گزارش کنکور هنر، مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پذیرش 960 هزار و 161 مسافر نوروزی برای حضور در مراکز اسکان آموزش وپرورش آگاهی داد و اظهار داشت: میزان پذیرش تا حالا به یک میلیون و 411 هزار و 664 نفر - روز رسیده است.


سید سعید مقدم زاده در گفت و گو با ایسنا، تازه ترین آمار به ثبت رسیده از سامانه اسکان نوروزی فرهنگیان را اعلام و اظهار داشت: بر طبق آخرین آمارها تا ساعت ۱۲ روز پنجم فروردین ۱۴۰۲، تعداد مسافران پذیرش شده تا این لحظه ۹۶۰ هزار و ۱۶۱ نفر در قالب ۲۳۶ هزار و ۳۷۰ خانواده است.
وی ادامه داد: میزان پذیرش تا حالا به یک میلیون و ۴۱۱ هزار و ۶۶۴ نفر - روز رسیده است و آمارها درحال افزایش است.
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش همین طور شش استان دارای بیشترین میزان پذیرش مسافران را اعلام نمود و اظهار داشت: فارس، خراسان رضوی، اصفهان، خوزستان، بوشهر و هرمزگان به ترتیب بیشترین میزان پذیرش مسافران نوروزی را داشته اند.
مقدم زاده همین طور آماری از مراکز اسکان در مقایسه با زمان مشابه سال قبل ارائه کرد و اظهار داشت: آمار مسافران نوروزی در قیاس با پنجم فروردین ماه سال گذشته، ۴۵.۵ درصد، میزان پایگاه ها ۱۶ درصد و تعداد کل مدارس اسکان ۲۹.۲۱ درصد رشد پیدا کرده است.
به گفته ی ایشان، در حال حاضر ۷۴۷ مرکز رفاهی، ۶۳ هزار و ۶۳۴ کلاس درس در قالب ۸۲۹۸ مدرسه پذیرای مسافران نوروزی هستند و ۱۹ هزار و ۴۴۵ تن به عنوان عوامل اجرائی میزبان مسافران هستند.
منبع:

1402/01/06
14:28:28
5.0 / 5
167
تگهای خبر: آموزش , اجرا , كلاس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر