آخرین وضعیت دانش آموزان شاندرمنی

آخرین وضعیت دانش آموزان شاندرمنی به گزارش کنکور هنر، از گیلان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان اظهار داشت: اغلب دانش آموزان شاندرمنی از بیمارستان مرخص شدند.


دکتر محمدتقی آشوبی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ضمن اشاره به این که با رجوع برخی از دانش آموزان مدرسه دخترانه عصمت بخش شاندرمن شهرستان ماسال به بیمارستان، شخصا در بیمارستان مذکور حضور پیدا کردم، اظهار داشت: بامداد امروز تعداد ۴۳ دانش آموز با حالت تنگی نفس و حالت تهوع و استفراغ و ضعف و بی حالی به بیمارستان مراجعه نموده بودند.
وی در گفتگوی ویژه خبری باران ضمن اشاره به تفاوت شرح حال این دانش آموزان، اضافه کرد: شخصا دانش آموزان را معاینه کردم و از آنان شرح حال گرفتم و بنابراین مبادرت به بررسی علایم حیاتی کردیم که خوشبختانه اغلب دانش آموزان وضعیت نرمال داشتند.
سرپرست علوم پزشکی گیلان از انجام آزمایشات لازم اطلاع داد و اظهار داشت: کلیه آزمایشات طبیعی بود و بنابراین منتظر آزمایشات تکمیلی هستیم و اغلب دانش آموزان با درمان های حمایتی و علامتی بهبود یافته و مرخص شدند.
آشوبی، ضمن اشاره به تحت نظر بودن پنج دانش آموز دارای بیماری زمینه ای همچون آسم و آلرژی، افزود: حال عمومی این دانش آموزان هم خوب است.
محمد فائزی، مدیرکل آموزش و پرورش گیلان نیز، از برگزاری جلسه وزارتی اطلاع داد و افزود: این حوادث که بیشتر جنبه روحی و روانی دارد، برای دانش آموزان و اولیای آنان آزاردهنده بوده و بنابراین باید شرایط آنان را درک نماییم.
وی با تکیه بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق و ارتباط مناسب با اولیای دانش آموزان، خاطرنشان کرد: در سایه این همراهی و ارتباط می توانیم فضای مناسب تری را برای حضور دانش آموزان در مدارس فراهم نماییم.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ضمن اشاره به حادثه مدرسه ماسال، اظهار داشت: فضای روانی بوجود آمده هر عامل ساده ای را تشدید می کند و متاسفانه شاهد نگرانی دانش آموزان هستیم، اما خانواده ها با عوامل مدرسه همراه شوند، چونکه این تعامل فضای مثبتی را برای دانش آموزان رقم می زند.
منبع:

1401/12/16
14:21:34
5.0 / 5
167
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر