انجمن تهیه كنندگان آمریكا هم سرزمین آوارگان را انتخاب كردند

انجمن تهیه كنندگان آمریكا هم سرزمین آوارگان را انتخاب كردند به گزارش کنکور هنر جایزه اصلی انجمن تهیه کنندگان آمریکا به فیلم سرزمین آوارگان اهدا شد.



به گزارش کنکور هنر به نقل از ورایتی، انجمن تهیه کنندگان آمریکا (PGA) برندگان جوایز خویش را معرفی کردند و جایزه بهترین تهیه کننده فیلم را به «سرزمین آوارگان» ساخته کلویی ژائو اهدا کردند. بدین سان شانس این فیلم برای دریافت اسکار بهترین تهیه کنندگی و بهترین فیلم از همیشه بیشتر شد.
«زن جوان نوید بخش» به کارگردانی امرالد فنل، «میناری» به کارگردانی لی آیزاک چانگ، «منک» ساخته دیوید فینچر، «بورات ۲» ساخته ساشا بارون کوهن، «بلک باتم ما رینی» ساخته جورج سی وولف و «دادگاه شیکاگو ۷» ساخته آرون سورکین شماری از رقبای «سرزمین آوارگان» در این جوایز بودند.
سال پیش «۱۹۱۷» ساخته سم مندس با وجود برنده شدن جایزه انجمن تهیه کنندگان و انجمن کارگردان ها، جایزه اسکار را به «انگل» واگذار کرد. «انگل» آن زمان تنها موفق شده بود تا جایزه بهترین گروه بازیگران را از انجمن بازیگران دریافت کند.
انیمیشن «روح» از پیکسار موفق به کسب بهترین تهیه کنندگی انیمیشن شد.
در بخش تلویزیونی هم «شیتز کریک» جایزه بهترین سریال کمدی و «تاج» نتفلیکس جایزه بهترین سریال درام را از آن خود کردند.
جایزه بهترین سریال کوتاه به «گامبی وزیر» رسید و «همیلتون» جایزه بهترین تهیه کنندگی برای برنامه ای تلویزیونی یا استریم شده را برد.


منبع:

1400/01/06
13:17:40
5.0 / 5
689
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر