مرور فیلم های مجید مجیدی در شبكه نمایش

مرور فیلم های مجید مجیدی در شبكه نمایش کنکور هنر: شبکه نمایش باکس مرور آثار سینماگران را این هفته به فیلم های مجید مجیدی اختصاص خواهد داد.به گزارش کنکور هنر به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، شبکه نمایش در بخش ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم هایی با مضمون آتش نشانی می پردازد و در بخش مرور صحنه گران به فیلم های مجید مجیدی کارگردان پیشکسوت سینمای ایران خواهد پرداخت. همین طور به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) به کارگردانی مجید مجیدی روز پنجشنبه ۲۱ اسفند ماه ساعت ۱۹ از این شبکه پخش خواهد شد.
ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱۶ تا ۲۲ اسفند ماه به ترتیب فیلم های: «صبح فرشته»، «به جا مانده»، «گمیچی»، «دریا دلان»، ««مانده از آسمان» (مناسبتی روز راهیان نور)، «عینک دودی» و «پرواز در شب» روی آنتن می روند.
ساعت ۱۹:
این شبکه در بخش ژانر منتخب هفتگی خود فیلم هایی با مضمون آتش نشانی را از شنبه تا جمعه به ترتیب با عناوین «آتش نشانان چتر باز»، «نردبان ۴۹»، « فرار از جهنم»، «انفجار آتش ۲»، «شجاع ترین» و «چهار راه استانبول» پخش خواهدنمود.
ساعت ۲۱:
این هفته شبکه نمایش در بخش صحنه گران فیلم هایی به کارگردانی مجید مجیدی را در جدول پخش خود جانمایی کرده است که به ترتیب فیلم های «بید مجنون»، «باران»، «پدر»، «رنگ خدا»، «بچه های آسمان» و «آواز گنجشک ها» برای مخاطبان پخش خواهد شد.
ساعت ۲۳:
فیلم های جذاب این هفته شبکه نمایش به ترتیب «راه حل بی رحمانه»، «جوی، قتل در سن ملو»، «ماجراهای ناگوار»، «گوینده خبر ۲ افسانه ادامه دارد»، «گاوچران ها و بیگانگان» و «بالاتر از افتخار» هستند که از شنبه تا جمعه پخش می شوند.
ساعت یک بامداد:
فیلم های کلاسیک این شبکه «دام»، «ویلا می تازد»، «خوشبختی برای ما»، «حادثه آکسبو»، «بازگشت به رودخانه برفی»، «آهسته آهسته»، «باتلاق مرگ» و «پول را بردار و فرار کن» هستند که مخاطبان می توانند از شنبه تا جمعه این فیلم ها را ببینند.


منبع:

1399/12/15
12:38:05
0.0 / 5
1057
تگهای خبر: اجرا , سینما , فیلم , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر