ابلاغ راهنمای مدیریت جریان تربیت و یادگیری در شرایط كرونایی

ابلاغ راهنمای مدیریت جریان تربیت و یادگیری در شرایط كرونایی به گزارش كنكور هنر معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش راهنمای مدیریت جریان تربیت و یادگیری در شرایط بیماری كوید۱۹ را  به استان ها ابلاغ نمود.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، درراستای هماهنگی بیشتر با شرایط کرونایی، معاونت آموزش متوسطه مبادرت به تهیه، تدوین راهنمای مدیریت جریان تربیت و یادگیری در شرایط بیماری کوید۱۹ و ارسال آن به استان ها کرده است.
بر این اساس؛ این راهنما حاصل مطالعات ملی و بین المللی و نتایج تجارب به دست آمده از شرایط اخیر است؛ که بعد از تدوین نگاشت اولیه، توسط برخی از کارشناسان و مدیران مدارس کشور اعتباربخشی شده است. بنابراین مدارس با استفاده از آن و با انتخاب الگوی مناسب جهت عرضه خدمات آموزشی و تربیتی به دانش آموزان یاری کنند.
تحلیل شرایط واحد آموزشی و انتخاب الگوی عرضه خدمات آموزشی و تربیتی مناسب، اطلاع رسانی به معلمان و دانش آموزان، بررسی، تبیین وتحلیل، منجر شدن گزاره ها به بهبود عملکرد مدرسه توجه به حفظ آرامش، تهیه اطلس آموزشی مدارس برپایه نحوه عرضه خدمات آموزشی مطابق با امکانات و اولویت های انتخابی دانش آموزان، ورود به سامانه «سناد» اولویت های انتخابی هر دانش آموز و... همچون نکاتی است که در این راهنما بر آن تاکید گردیده است.
گفتنی است؛ شناسایی و تهیه گزارش های مدیریتی از مدارس مبتنی بر الگوی عرضه خدمات آموزشی و تربیتی راهنما صورت می گیرد و پرسش نامه مربوط به الگوی انتخاب شده باید در سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان به نشانیLtms.medu.ir توسط مدیران مدارس تکمیل شود.
منبع:

1399/07/30
22:38:01
5.0 / 5
1460
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر