تسهیلات میهمان شدن دائم دانشجویان دختر در دانشگاه آزاد

تسهیلات میهمان شدن دائم دانشجویان دختر در دانشگاه آزاد كنكور هنر: تهران- ایرنا- جزئیات میهمانی دائم دانشجویان دختر در مقاطع كاردانی و كارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی به واحدهای آموزشی این دانشگاه ابلاغ گردید.


به گزارش روز سه شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی، برای حفظ بنیان و شان خانواده، پاسداشت ارزش های دینی و فرهنگی و تولید آرامش و رفع دغدغه خانواده ها و عرضه تسهیلات بیشتر به دانشجویان دختر، ماده الحاقی شیوه نامه نقل و انتقالات دانشجویی برای میهمانی دائم دانشجویان دختر در مقاطع كاردانی و كارشناسی به محل سكونت والدین یا همسر از جانب معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ گردید.
میهمانی دائم دانشجویان دختر در مقاطع كاردانی و كارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به شهر محل سكونت والدین یا همسر در صورت دارا بودن همه شرایط عمومی مندرج در شیوه نامه نقل و انتقالات، دایر بودن رشته متقاضی در واحد مقصد در سال ورودی دانشجو و تایید عدم مغایرت محل سكونت و واحد مقصد انتخابی متقاضی امكان پذیر است.
مدارك و مستندات مورد نیاز متقاضیان شامل عرضه مدارك سكونت والدین و یا همسر، تصویر همه صفحات شناسنامه و تصویر مدرك دو سال آخر تحصیلی (پیش دانشگاهی و دیپلم) خواهد بود.
هر دانشجو در هر دوره تحصیلی صرفا یك بار مجاز به استفاده از این ماده خواهد بود و انصراف از میهمانی دائم و تغییر مقصد امكان پذیر نیست.
همچنین واحد های مبدا و مقصد باید بر مبنای محل دو سال آخر تحصیلی دوره متوسطه، مدارك دانشجو را بررسی و نسبت به تكمیل فرآیند درخواست، اقدام كنند و در صورت مغایرت واحد مقصد با محل دو سال آخر تحصیلی، مدارك معتبر محل سكونت در بررسی مبنای اقدام واحدهای مبدا و مقصد خواهد بود.
با توجه به محدودیت امكانات بیمارستانی درخواست دانشجویان رشته های پرستاری، مامایی و علوم تغذیه بر مبنای سایر موارد شیوه نامه نقل و انتقالات قابل بررسی است.
همچنین برای تسهیل در میهمانی دائم دانشجویان دختر، تصویر همه سوابق تحصیلی دانشجو بعد از تكمیل فرآیند درخواست باید به واحد مقصد ارسال شود و نیازی به ارسال فهرست دروس از واحد مبدا به مقصد در هر نیمسال نیست، البته در انتها هر نیمسال، كارنامه تحصیلی دانشجویان میهمان برای درج در پرونده آموزشی به واحد مبدا ارسال می گردد.
برای تسهیل در امور ثبت نام دانشجویان دختر، در خلال دوره میهمانی دائم، تمام شهریه (اعم از ثابت و متغیر) به حساب واحد مقصد واریز خواهد شد و برای جبران بخشی از هزینه های واحد مبدا، واحد مقصد باید در هر نیمسال شهریه ثابت را به واحد مبدا پرداخت كند.
دانشگاه آزاد اسلامی دارای 400 واحد آموزشی، یك میلیون و 600 هزار دانشجو و 70 هزار استاد است.
فراهنگ **9022**1055
خبرنگار: رقیه نوری *انتشاردهنده: زینب كارگر


1396/09/22
01:11:51
5.0 / 5
4577
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر