معاون صدای رسانه ملی مطرح كرد؛

راه اندازی رادیو انتخابات برای ارتقای مشاركت سیاسی مردم

راه اندازی رادیو انتخابات برای ارتقای مشاركت سیاسی مردم كنكور هنر: حمید شاه آبادی از نقش رادیو انتخابات در ارتقای مشاركت سیاسی مردم سخن گفت.به گزارش كنكور هنر به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، رادیو انتخابات طی مراسمی با شعار «رادیو انتخابات، صدای جمهور، طنین همدلی، حضور و حماسه»، در تاریخ ۲۶ بهمن ۹۸ با حضور حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، جمال عرف معاون سیاسی وزارت كشور، مدیران شبكه های رادیویی و تعدادی از مدیران ستادی و كاركنان معاونت صدا در استودیو شماره هشت رادیو، افتتاح شد.
شاه آبادی با تاكید بر نقش رسانه در ارتقای فرهنگ مشاركت سیاسی در جامعه، تصریح كرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری و برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب، بیشتر از پیش به مشاركت حداكثری مردم در انتخاب اصلح و تلاش در جهت ترسیم آینده نظام جمهوری اسلامی ایران، نیازمندیم.
وی تصریح كرد: از مهم ترین مؤلفه ها و نقاط قدرتمند جمهوری اسلامی ایران، حضور مردم در فراز و فرودهای این انقلاب و مشاركت همدلانه و میلیونی آنها در راه پیشبرد اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی ایران است.
شاه آبادی با اشاره به حضور حداكثری مردم ایران در بزنگاه های تاریخی، اظهار نمود: رویدادهای ملی، مانند بیست و دوم بهمن یا حماسه هایی كه بُعد بین المللی به خود گرفته است، مانند روز جهانی قدس، تنها قسمتی از حضور میلیونی مردم ایران برای پاسداشت آرمان های انقلاب، همراهی با حاكمیت و تایید اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران است كه مردم در بهمن ۵۷، نهال آنرا در مبارزه با رژیم ستم شاهی با شكوه حماسه و خون خود، كاشتند و آبیاری كردند.
معاون صدای رسانه ملی، یكی از خاصیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی را مراجعه به آرای عمومی، مشاركت و نقش مردم در شكل گیری آرمان ها و حركت نظام به سمت اهداف متعالی دانست و تصریح كرد: شاید در كشورهای دیگر مناسبات اجتماعی و سیاسی با حضور مردم هماهنگ شود. اما در آن كشورها با تمام ادعای دموكراسی، شاهد شكل گیری و جهت دهی حركت مردم برای مشاركت در امور اجتماعی و سیاسی هستیم.
شاه آبادی درانتها اشاره كرد: فرهنگ و رسانه در این میان وظایف مهمی دارند و نقش رسانه ارائه الگو و ترسیم نقشه راه، جهت قدم گذاشتن در راه انتخاب و ادای تكلیف دینی آحاد مردم و حضور در انتخابات است.

1398/11/26
21:15:32
5.0 / 5
4067
تگهای خبر: رادیو , راه اندازی , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر