در گفت وگو با كنكور هنر اعلام شد

آغاز امتحانات نهایی دانش آموزان از فردا

آغاز امتحانات نهایی دانش آموزان از فردا به گزارش كنكور هنر رئیس مركز سنجش و پایش وزارت آموزش و پرورش كیفیت آموزش با اشاره به اینكه امتحانات نهایی از دوم دی ماه شروع می شود اظهار داشت: امتحانات تا ۲۳ دی ماه ادامه دارد.


خسرو ساكی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه امتحانات نهایی دانش آموزان سال دوازدهم روزانه، دانش آموزان بزرگسال و داوطلب آزاد پایه سوم متوسطه نظری و فنی و حرفه ای و پیش دانشگاهی شاغل به تحصیل در مدارس داخـل و خــــارج از كشور، از دوم دی ماه شروع می شود اظهار داشت: امتحانات تا ۲۳ دی ماه ادامه دارد.
ساكی اضافه كرد: امتحانات نهایی برای ۱۴۶ هزار و ۸۹۶ دانش آموز در ۱۰۳۴ حوزه اجرا و ۱۳۰ حوزه تصحیح و هم امتحانات نهایی در مدارس خارج از كشور برای ۳۵۰ دانش آموز در ۳۱ حوزه اجرایی و چهار حوزه تصحیح برگزار می گردد. امتحانات نهایی دانش آموزان مدارس خارج كشور هم در بازه زمانی ۲ تا ۲۳ دی و در ۲ افق زمانی برگزار می گردد.
رئیس مركز سنجش و پایش كیفیت آموزش وزارت آموزش و پرورش اعلام نمود كه زمان اعلام نتایج امتحانات، حداكثر دو هفته بعد از برگزاری آخرین امتحان خواهد بود.
وی همینطور اضافه كرد كه فارغ التحصیلان دوره متوسطه كه متقاضی ترمیم و ارتقای نمرات درس یا دروس نهایی پایه سوم متوسطه خود هستند هم می توانند با شركت در امتحانات نهایی دی ماه نمره خویش را ارتقاء داده و ترمیم كنند.1398/10/01
11:45:37
5.0 / 5
4652
تگهای خبر: اجرا , تحصیل , دانشگاه , داوطلب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر