مدیركل آموزش و پرورش بوشهر خبر داد:

آمار اسكان نوروزی در استان بوشهر به بیشتر از ۹۰ هزار نفر در روز رسید

آمار اسكان نوروزی در استان بوشهر به بیشتر از ۹۰ هزار نفر در روز رسید به گزارش كنكور هنر مدیركل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اختصاص ۲ هزار و ۹۶۶ كلاس به ستاد اسكان آموزش و پرورش استان بوشهر در نوروز سال جاری، عنوان كرد: ظرفیت مدارس شهرهای ساحلی بوشهر، گناوه و دیلم تكمیل شده است.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، ناصر كرمی با اشاره به افزایش مسافران نوروزی در شهرهای ساحلی تصریح كرد: شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم بیشترین مسافر را دارند و تعداد مدارس تعیین شده جوابگوی حجم گردشگران نیست.
وی تصریح كرد: تعداد ۳۹۳ مدرسه در استان بوشهر برای اسكان گردشگران نوروزی تجهیز شده است.
مدیركل آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: با عنایت به تكمیل ظرفیت مراكز اسكان فرهنگیان و مدارس شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم، آموزش و پرورش برای خدمات رسانی به مسافران مجبور به صدور مجوز برگزاری چادر در مدارس شده است.
كرمی اضافه كرد: آموزش و پرورش در این مناطق، تلاش در هدایت مسافران به روستاهای همجوار را دارد تا گردشگران شرایط مطلوب تری داشته باشند.
وی با اشاره به آمار پذیرش مسافران نوروزی در مراكز اسكان موقت استان، اظهار داشت: در انتها روز دوم فروردین، ۳۲ هزار و ۲۳۷ نفر در چارچوب هشت هزار و ۶۸۳ خانوار در مراكز اسكان فرهنگیان استان بوشهر مورد پذیرش قرار گرفتند.
كرمی خاطرنشان كرد: از این تعداد، ۲۸ هزار و ۴۱ نفر فرهنگی در چارچوب ۷ هزار و ۷۹۰ خانوار در ستادهای اسكان استان اقامت دارند.
مدیركل آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: از ۳۲ هزار و ۲۳۷ نفر توریست اسكان یافته در مدارس استان بوشهر، حدود ۱۰ درصد آن به تعداد ۳ هزار و ۲۱۷ نفر در چارچوب ۸۹۳ خانوار غیرفرهنگی بوده اند.
وی ادامه داد: بر این اساس، آمار اسكان نوروزی تابحال به ۹۰ هزار و ۴۵۸ نفر در روز می رسد.
كرمی تصریح كرد: تا روز دوم فروردین شهرستان های بوشهر با ۹ هزار و ۹۸۹ مسافر، گناوه با شش هزار و ۷۵۹ مسافر و دیلم با ۵ هزار و ۴۰۸ مسافر به ترتیب پذیرای بیشترین مسافران نوروزی بوده اند.
وی با بیان این كه پذیرش مهمانان نوروزی در سال ۹۸ به دو صورت غیرحضوری از راه اینترنت و حضوری صورت می پذیرد، اظهار داشت: ۳۰ درصد ظرفیت پذیرش در نوروز ۹۸ به صورت رزرو اینترنتی بوده و مابقی به شكل حضوری است.
مدیركل آموزش و پرورش استان بوشهر عنوان كرد: مسافران و گردشگران می توانند برای پذیرش اینترنتی به سایت ستاد اسكان فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش به نشانی eskan.medu.ir رجوع و نسبت به رزرو محل اقامت خود اقدام نمایند.1398/01/07
14:50:24
5.0 / 5
4096
تگهای خبر: خدمات , سایت , كلاس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر