انجمن های كارآفرینی در دانشگاه پیام نور فعال می شوند

انجمن های كارآفرینی در دانشگاه پیام نور فعال می شوند كنكور هنر: بوشهر- معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور كشور اظهار داشت: با هماهنگی های به عمل آمده انجمن های كارآفرینی و محیط زیستی در این دانشگاه فعال می گردد.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا، روابط عمومی دانشگاه پیام نور بوشهر روز پنجشنبه به نقل از محمد امین ناجی در نشست هم اندیشی با دبیران انجمن های علمی و تشكل های دانشجویی دانشگاه پیام نور استان بوشهر اضافه كرد: از این پس كارآفرینی بعنوان مبحث مشترك فرهنگی و پژوهشی این دانشگاه به حساب می آید.
وی بیان كرد: معاونت پژوهشی به این نتیجه رسیده كه برای تقویت جایگاه كارآفرینی دانشگاه باید از نیروی فرهنگی و دانشجویان فعال دراین حوزه كمك بگیرد و امیدواریم بتوانیم از بخش پژوهشی برای این مورد بودجه بگیریم.
ناجی اظهار داشت: بوشهر یكی از استان های پركار و نشاط فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است و در این ارتباط با تقاضای تاسیس 2 انجمن اسلامی در مراكز بوشهر و برازجان موافقت و مجوز آنها صادر شد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با اشاره به بودجه بندی دقیق این دانشگاه برای فعالیت های فرهنگی اضافه كرد: بودجه بندی فرهنگی انجام و سهم هر برنامه دقیق مشخص شده است.
ناجی با اشاره به اختصاص بودجه فرهنگی دانشگاه پیام نور بیان كرد: درحال تفكیك بودجه فرهنگی از بودجه كلی هر استان هستیم كه حتی تاریخ پرداخت ماهانه آن با تاریخ بودجه كلی هراستان فرق كند كه امیدواریم بتوانیم به این مهم جامعه عمل بپوشانیم تا بودجه فرهنگی درمسیر اصلی خودش هزینه شود.
وی درباره پشتیبانی از نشریات دانشجویی اظهار داشت: در شورای فرهنگی دانشگاه مصوب شده برای هرنشریه دانشجویی بین 5 تا 6 صفحه درسه نوبت و حداكثر 50 نسخه تكثیر شود و مشكلات دانشجوها دراین زمینه حل می گردد.
6047/6043


1397/07/19
15:18:34
5.0 / 5
4375
تگهای خبر: پژوهش , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر