نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

طرح های دانش بنیان موفق است

طرح های دانش بنیان موفق است كنكور هنر: بیرجند - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند اظهار داشت: طرح هایی موفق است كه دانش بنیان و تخصصی باشد.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی روز پنجشنبه در دیدار رئیس و معاونان جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی اضافه كرد: باید اولویت ها برای اجرای این طرح ها بخصوص در زمینه تحقیق مشخص شود.
وی با تاكید بر تعیین اولویت های منطقه ای تصریح كرد: خراسان جنوبی سرزمینی است كه قابلیت های مختلف از نظر طبیعت و استعدادهای نیروی انسانی دارد كه نیاز است برای رفع فقر این قابلیت ها كشف و بهره برداری شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اضافه كرد: واژه جهاد كه در قالب های مختلف در قرآن و حدیث هم آمده به این معناست كه شخص یا اشخاصی تمامی جهد و كوشش خویش را با استفاده از همه امكانات برای رسیدن به هدفی مشخص به كار گیرند.
وی با اشاره به اینكه جهاد با انگیزه خدایی معنا پیدا می كند خاطرنشان كرد: جهاد انفس به معنای دفع شر است و در جهاد با مال هم فرد از امكانات مالی برای خدمت به انسان در راه رضای خداوند استفاده می نماید.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی اظهار داشت: فعالیت های جهاد دانشگاهی بعنوان یك جهاد علمی اهمیت ویژه ای دارد.
وی آسان شدن مشكلات را به وسیله علم خاطرنشان كرد و اظهار داشت: جهان هستی هم پر از رمز و رازهای پنهان بوده كه كشف آن نیازمند جهاد علمی با به كارگیری هدفی مقدس است.
امام جمعه بیرجند بیان كرد: جهادگران جهاد دانشگاهی می توانند از فرصت های بالقوه استان بهره برده و تحقیقات مفید، كارساز و موثر را به یادگار بگذارند.
وی افزود: جهاد دانشگاهی با عنایت به شرایط كنونی كشور، می تواند برای امیدواری مردم در بخش تحقیقات معضلاتی همچون بیكاری ها و سرخوردگی ها كه گاهی حل آن از جانب دولت زمان بر است، فعالیت كند.
9893*3028


1397/05/11
22:34:47
5.0 / 5
4377
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر