نماینده ارومیه:

تنزل رتبه دانشگاه ارومیه قابل قبول نیست

تنزل رتبه دانشگاه ارومیه قابل قبول نیست كنكور هنر: ارومیه- نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه تنزل رتبه دانشگاه ارومیه قابل قبول نیست، اظهار داشت: رتبه دانشگاه ارومیه طی سال تحصیلی گذشته از 13 به 24 تنزل یافته است.


سیدهادی بهادری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینكه تمامی دانشگاه های ارومیه با تنزل رتبه مواجه شده است، بیان كرد: حتی متاسفانه دانشگاه صنعتی ارومیه هم با تنزل رتبه در میان دانشگاه های كشور رو به رو است.
وی به دیدار هفته گذشته خود با وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری اشاره نمود و اضافه كرد: وزیر علوم هم به كیفیت آموزشی دانشگاه ها به شدت حساس است و ابراز امیدواری كرد تا تدابیری در این راستا اندیشیده شود.
نماینده مردم ارومیه در خانه ملت همینطور با اشاره به اعتراض دانشجویان و اساتید دانشگاهی به كاهش رساله های دوره كارشناسی ارشد، اظهار داشت: مطالبات دانشگاهیان باید مورد توجه قرار گیرد.
وی دانشگاه را خط مقدم دفاع از ایران اسلامی دانست و بیان كرد: دانشگاه باید در عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری و اقتصاد مقاومتی پیش رو باشد.
بهادری با انتقاد از ارتباط ضعیف دانشگاه با صنعت، افزود: خیلی از مشكلات اقتصادی كشور از ورود نكردن دانشگاه در حل معضلات نشات می گیرد.
به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا طی ماه گذشته بعضی از فعالان حوزه دانشگاه هم از تنزل رتبه دانشگاه های ارومیه انتقاد كردند.
3214/3072


1397/05/06
14:35:19
5.0 / 5
4462
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر