به كارگردانی اسپیلبرگ

تاریخ ایندیانا جونز ۵ عوض شد، انتخاب نویسنده جدید

تاریخ ایندیانا جونز ۵ عوض شد، انتخاب نویسنده جدید كنكور هنر: با انتخاب جاناتان كاسدان برای نوشتن فیلمنامه ایندیانا جونز ۵ تاریخ اكران این فیلم عقب افتاد.به گزارش كنكور هنر به نقل از هالیوود ریپورتر، جاناتان كاسدان پسر لارنس كاسدان نویسنده فیلمنامه «مهاجمان صندوق گمشده» برای نوشتن نسخه جدید فیلمنامه «ایندیانا جونز ۵» انتخاب گردید.
این مساله سبب شده تا طرفداران مجبور شوند زمان بیشتری برای تماشای قسمت پنجم «ایندیانا جونز» انتظار بكشند.
تولید قسمت پنجم از این مجموعه فیلم پرطرفدار كه به كارگردانی استیون اسپیلبرگ ساخته می گردد و تماشای هریسون فورد در نقش اصلی، اكنون اندكی به تعویق افتاده است.
جاناتان كاسدان پسر نویسنده «مهاجمان صندوق گمشده» برای نوشتن نسخه جدیدی از این فیلم انتخاب شده است. این در شرایطی است كه نسخه قبلی توسط دیوید كوپ نوشته شده بود اما او دیگر امكان ادامه همكاری با این كار را نداشت زیر اكنون باید تمركزش را برای كارگردانی فیلم بلند «باید ترك می كردی» اختصاص دهد.
فرانك مارشال كه هر چهار فیلم «ایندیانا جونز» را تهیه كرده همان زمان تاكید كرده بود قسمت پنجم در راه می باشد و هریسون فورد هم در نقش خود، بازخواهد گشت.
در حالی كه دیزنی و لوكاس فیلم اولین بار در مارس ۲۰۱۶ ساخت قسمت پنجم «ایندیانا جونز» را اعلام كردند، ۱۹ جولای ۲۰۱۹ را برای اكران آن در نظر گرفتند، اما سال پیش تاریخ اكران فیلم عقب افتاد و به ۱۰ جولای ۲۰۲۰ منتقل شد. اكنون كه كاسدان دارد روی بازنویسی فیلمنامه كار می كند این فیلم باز هم تا سال ۲۰۲۰ آماده نخواهد شد بنابراین دیزنی این فیلم را به صورت رسمی از تقویم اكران های سالانه اش بیرون آورده است.
در همین حال اسپیلبرگ هم سرش خیلی شلوغ است و الان در حال تولید فیلم «داستان وست ساید» است كه از ماه آوریل با شروع انتخاب بازیگرانش كلید خورد. این كارگردان در عین حال از زمان اعلام ساخته شدن فیلم «ایندیانا جونز ۵» قراردادی برای ساخت فیلم «شاهین سیاه» برای برادران وارنر امضا نموده است.
نخستین فیلم «ایندیانا جونز» سال ۱۹۸۱ با عنوان «مهاجمان صندوقچه گمشده» كلید خورد و بعد در سال ۱۹۸۴ با «ایندیانا جونز و معبد مرگ» و در سال ۱۹۸۹ با «ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی» ادامه یافت. بعد از یك وقفه نزدیك به ۲۰ سال در سال ۲۰۰۸ «ایندیانا جونز و قلمرو جمجمه بلورین» ساخته شد.


1397/04/08
20:05:00
5.0 / 5
4467
تگهای خبر: فیلم , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر