رشته دانشگاهی كنترل كیفی مواد غذایی در یاسوج دایر می گردد

رشته دانشگاهی كنترل كیفی مواد غذایی در یاسوج دایر می گردد كنكور هنر: یاسوج- معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی، درمانی كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: رشته دانشگاهی كنترل كیفی مواد غذایی بزودی و برای اولین بار با پیگیری مسئولان این معاونت در شهر یاسوج مركز استان دایر و تدریس می گردد.


امام بخش قائدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: بعد از بازدید امروز كارشناسان مربوطه از دانشگاه علوم پزشكی استان های فارس و اصفهان از آزمایشگاه معاونت غذا و داروی كهگیلویه و بویراحمد در یاسوج در زمینه تدریس این رشته تصمیم گیری شد.
وی اضافه كرد: موافقت اولیه برای دایرشدن این رشته در دانشكده بهداشت دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی، درمانی كهگیلویه و بویراحمد در یاسوج با حضور كارشناسان مربوطه از استان های فارس و اصفهان به همراه رئیس و استادان دانشكده انجام شد.
قائدی بیان كرد: تمامی تجهیزات مورد نیاز برای تدریس این رشته در دانشكده بهداشت دانشگاه علوم پزشكی كهگیلویه و بویراحمد موجود است.
وی عنوان كرد: گزارش و موافقت اولیه كارشناسان مربوطه از استان های فارس و اصفهان برای تدریس این رشته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اعلام می گردد.
قائدی اظهار داشت: بعد از تصویب نهایی توسط مسئولان وزارتخانه چذب دانشجو و تدریس این رشته در یاسوج آغاز خواهد شد.
7535/1662


1397/02/14
20:48:07
5.0 / 5
4842
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر