معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور؛

شیفتگی جوانان به نظام از بركات خداوند بر این سرزمین است

شیفتگی جوانان به نظام از بركات خداوند بر این سرزمین است كنكور هنر: تهران- معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور اظهار داشت: علی رغم تبلیغات با هزینه های میلیاردی و گسترده دشمنان نظام جمهوری اسلامی باز هم شاهد شیفتگی جوانان به نظام و انقلاب و رهبری هستیم و این یكی از بركات اصلی خداوند بر این سرزمین است.


كریم نجفی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی همیشه نسبت به جوانان نگاه ویژه ای داشته و دارند و در همین دیدار اخیرشان با جوانان فرمودند كه این نسل فعلی برای دفاع از انقلاب شاید حتی پیشگام تر از نسل قبلی هم باشند.
وی اضافه كرد: جوانان و نسل كنونی باهوش و دشمن شناس هستند به گونه ای كه در همین فتنه جدید و اخیری كه دشمنان در داخل كشور برنامه ریزی كرده بودند؛ هیچكدام از جوانان دانشگاهی در آن جریان شركت نكردند چون كه صاحب بصیرتی هستند كه قابل تقدیر است.
وی تصریح كرد: اطاعت از ولی فقیه و دیدار پرشور و هیجانی كه با رهبر معظم انقلاب اسلامی دارند؛ گویای میزان بصیرت نسل كنونی است كه فریب دشمن را نمی خورند.
معاون دانشگاه پیام نور خاطرنشان كرد: دشمنان و بدخواهان این ملت، قصد داشتند هنگامی كه نوبت به جوانان این نسل می رسد، نامی از اسلام و انقلاب باقی نماند و آمریكا مسلط بر همه امور كشور باشد و حملات سخت و نرم خویش را با این نیت ادامه دادند اما اكنون با نسلی مواجه هستیم كه ایمان، استعداد و شكوفایی و اقتدار او از نسل اول بیشتر است.
نجفی در ادامه با اشاره به كاروان راهیان نور دانشگاهیان خاطرنشان كرد: با این حال كه ظرفیت های محدودی برای اعزام دانشگاهیان وجود دارد اما استقبال بسیار زیادی از این امر صورت می پذیرد كه نشان دهنده عشق آنان به انقلاب و رهبری و نظام است.
وی تصریح كرد: دانشگاه پیام نور 30 شهید مدافع حرم دارد و این افتخاری است كه در عصر فعلی با عنایت به توطئه های دشمنان و تبلیغات شومی كه با استفاده از ماهواره ها و شبكه های مجازی صورت می پذیرد؛ همچنان جوانان این كهن دیار عاشق مام میهن هستند.
معاون دانشگاه پیام نور اظهار نمود: در دوران هم نسل های امثال بنده به این میزان توطئه ها و دشمنی ها با استفاده از وسایل ارتباطی جدید وجود نداشت اما هم اكنون دشمنان از هر ابزاری برای فریب نسل كنونی بهره می برند و خوشبختانه هیچگاه به اهداف پلیدشان نرسیده اند.
نجفی اظهار داشت: با وجود تبلیغات با هزینه های میلیاردی و گسترده دشمنان نظام جمهوری اسلامی باز هم شاهد شیفتگی جوانان به نظام و انقلاب و رهبری هستیم و این یكی از بركات اصلی خداوند بر این سرزمین است.
معاون دانشگاه پیام نور تصریح كرد: پیشرفت های روزافزون جوانان ایران اسلامی در تمام عرصه های دانش و علوم نشان از علاقه مندی آنان برای ساختن ایرانی آباد و سرسبز است.
وی خاطرنشان كرد: نسل كنونی به جهت بصیرتی كه در دشمن شناسی كسب كرده اند، به دنبال تحقق منویات رهبری است تا پرچم جمهوری اسلامی ایران بر قله های افتخار دنیا برافراشته شود.
میزگرد**9187*1436*


1397/01/09
11:27:15
5.0 / 5
4415
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر