قائم مقام وزیر علوم:

5 هزار میلیارد ریال تسهیلات احداث خوابگاه به دانشگاه ها پرداخت می گردد

5 هزار میلیارد ریال تسهیلات احداث خوابگاه به دانشگاه ها پرداخت می گردد كنكور هنر: بندرعباس - قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: سال آینده 5 هزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت برای احداث 200 خوابگاه به دانشگاه ها توسط صندوق رفاه دانشجویان پرداخت می گردد.


عبدالرضا باقری عصر یكشنبه در حاشیه بازدید از دانشگاه هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به دغدغه وزارت علوم نسبت به دانشجویان اضافه كرد: این تسهیلات در سال های بعد هم ادامه خواهد داشت تا كمبود فضای خوابگاهی جبران شود.
وی ادامه داد: دانشگاه ها می توانند این خوابگاه ها را به صورت مشاركتی با بخش خصوصی و خیران یا خود احداث كنند.
وی افزود: بازسازی و تعمیر خوابگاه های باقیمانده برای جلب رضایت دانشجویان ادامه دارد تا دانشجویانی كه دور از خانواده مشغول تحصیل هستند در محیط آرام، امن و مناسب زندگی كنند.
قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تصریح كرد: بهبود فضای خوابگاهی و سلف سرویس ها و افزایش تسهیلات منجر به ارتقای خدمات رفاهی در سال های گذشته شده است.
باقری اظهار داشت: رتبه بندی خوابگاه و تعمیر تجهیزات صورت گرفته در 2 سال قبل و تنوع بخشی تغذیه دانشجویی و افزایش تسهیلات منجر به ارتقای خدمات رسانی به دانشجویان شده است.
قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بیان كرد: تولید تنوع در غذای دانشگاه ها در سال های گذشته در دستور كار قرار گرفته تا بتوان بیشتر ذائقه های دانشجویان را پوشش داد.
باقری تصریح كرد: تولید اتاق های تندرستی در كنار خوابگاه ها، فراهم ساختن امكانات ورزشی مانند دوچرخه سواری، بدنسازی و هم چنین تفریحی برای دانشجویان توسط صندوق رفاه دانشجویان انجام شده و در حال انجام می باشد.
وی بیان داشت: سقف وام های دانشجویی هرچند ممكن است نتواند رضایت دانشجویان را جلب كند اما در مقایسه با گذشته افزایش یافته است.
وی با اشاره به اینكه مضیقه هایی در كشور وجود دارد كه با این حال شرایط برنامه ریزی شده بتوان خدمات بهتری به دانشجویان داد، خاطرنشان كرد: دانشجویان بخشی از جامعه هستند كه شرایط را درك می كنند.
3219/7408
خبرنگار: عزت الله معمارباشی ** انتشار دهنده: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در كانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینك جستجو كانال: كنكور هنرbandarabas@
*ایمیل: كنكور هنر.hormozgan@yahoo.com


1396/11/16
15:33:20
5.0 / 5
4468
تگهای خبر: خدمات , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر