از سوی ستاد برگزاری دهمین جشنواره تجسمی فجر

برپایی نشست هم اندیشی با انجمن های تخصصی تجسمی

برپایی نشست هم اندیشی با انجمن های تخصصی تجسمی كنكور هنر: ستاد برگزاری دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به منظور هم اندیشی و همكاری های مشترك از انجمن های تخصصی عرصه تجسمی كشور دعوت به حضور نمود.


ستاد برگزاری دهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برای برپایی یك هم اندیشی از انجمن های تجسمی كشور دعوت به حضور كرد.
در بخشی از این دعوتنامه آمده است:
«دهمین دوره، مقطع مهمی برای ارزیابی تجربه های پیشین و آغاز فصل نوینی برای ارتقا، توسعه و كیفیت بخشی رویكردی كه پیش از هر نكته ای مقوم بنیان های جمعی و هم افزایی كنشگران این عرصه و نیل به جایگاه بایسته هنرهای تجسمی این مرز و بوم در عرصه ملی و جهانی را آرمان گرفته است.
از این رو در نظر است در نشست ویژه، نمایندگان محترم انجمن ها و مجامع ضمن تشریك مساعی و تحلیل تجربه های ادوار گذشته، پیشنهادها و برنامه های این دوره تشریح و زمینه های تعامل و مورد علاقه در این خصوص بررسی و تصمیم سازی شود.
این جلسه با حضور مجید ملانورورزی مدیركل دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای سیاستگذاری جشنواره، مجتبی آقایی دبیر كل جشنواره دهم، جمشید حقیقت شناس دبیر هنری، عبدالرحیم سیاهكارزاده دبیر اجرایی، علی محمد زارع سرپرست موزه هنرهای معاصر و نمایندگان انجمن ها برگزار می شود.
زمان برپایی این هم اندیشی هنوز اعلام نشده است.»
دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با حمایت مركز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر بهمن سال جاری برگزار می شود.
 

1396/05/10
22:10:58
5.0 / 5
5058
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر