آغاز طرح ملی سردار سلیمانی در مدارس

آغاز طرح ملی سردار سلیمانی در مدارس به گزارش کنکور هنر وزیر آموزش و پرورش گفت: اجرای طرح شهید سردار سلیمانی در جهت تحقق اهداف زیستی و بدنی سند تحول بنیادین است.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، بامداد امروز یوسف نوری در آئین کلنگ زنی و آغاز طرح ملی «شهید سردار سلیمانی» در شهرستان بهارستان استان تهران، اظهار نمود: حضور در چنین برنامه های سرزنده، شاداب و با نشاطی که در جهت فرمایشات مقام معظم رهبری یعنی «تهذیب، تحصیل و ورزش» برگزار می شود، مایه مباهات است.
وی با تقدیر از تلاشهای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در جهت آماده سازی و میزبانی طرح ملی «شهید سردار سلیمانی» اظهار داشت: مدتی بود که پروژه های ساخت وساز آموزش و پرورش متوقف شده بود اما حالا با توجه ویژه مسئولین و مشارکت بخش خیّرین این طرح ها به صورت جهادی و با سرعت درحال تکمیل است.
وزیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به آمار ارقام های رشد جمعیت، خاطرنشان کرد: ضروریست زمینه را برای حضور و مشارکت موثر خیّرین نیک اندیش و اقشار مختلف فراهم نماییم.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی افزود: با اجرای طرح ملی «شهید سردار سلیمانی» که در جهت برنامه های سند تحول بنیادین انجام می شود تلاش می نماییم تا ساحت زیستی و بدنی را که از ساحت های ششگانه سند تحول است را محقق نماییم.
به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، در جهت تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، بامداد امروز آئین کلنگ زنی و آغاز طرح ملی طراحی و ایجاد ۲۱۰۰فضای ورزشی درون مدرسه ای به نام «طرح شهید سردار سلیمانی» با حضور یوسف نوری در مدرسه امام رضا (ع) و فردوسی شهرستان بهارستان از شهرستان های استان تهران برگزار شد.
شایان ذکر است، بهینه سازی، متناسب سازی و تبدیل به احسن کردن فضاهای ورزشی درون مدرسه ای با هدف افزایش میزان تحرک بدنی دانش آموزان، اصلاح ساختار قامتی، افزایش شادی و نشاط و تربیت و تحویل نسلی سالم و بانشاط به جامعه از مهم ترین اهداف اجرای این طرح است.
منبع:

1401/02/26
19:20:52
5.0 / 5
191
تگهای خبر: آموزش , اجرا , تحصیل , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر