شروع پیش ثبت نام مدارس غیردولتی برای سال ۱۴۰۱

شروع پیش ثبت نام مدارس غیردولتی برای سال ۱۴۰۱ به گزارش کنکور هنر مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش وپرورش با اشاره به امکان انجام پیش ثبت نام مدارس غیردولتی برای سال تحصیلی آتی اظهار داشت: دریافت وجه بیش از نرخ مصوب تخلف و همین طور کارت به کارت کردن «شهریه» در مدارس و مراکز «ممنوع» است.


سعید صالح در گفت و گو با ایسنا، از امکان انجام پیش ثبت نام مدارس غیردولتی برای سال تحصیلی آتی آگاهی داد و اظهار نمود: توجه به این نکته لازم است که تا زمان ابلاغ شهریه جدید، ملاک دریافت شهریه سال آتی بصورت علی الحساب، شهریه سال جاری است.
وی ادامه داد: هرساله نرخ شهریه مدارس غیردولتی در سامانه مشارکت ها درج می شود و اولیاء می توانند از آن باخبر شوند، ضمن آنکه شهریه در زمان ثبت نام ها در تابلویی نصب و در معرض دید عموم قرار می گیرد.
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش وپرورش با اعلان اینکه شهریه مصوب آموزشگاه های علمی آزاد و زبان نیز در پوستری در آموزشگاه نصب می شود اظهار داشت: دریافت وجه بیش از نرخ مصوب تخلف و همین طور کارت به کارت کردن شهریه در مدارس و مراکز ممنوعست.
صالح اصرار کرد که خانواده ها در صورت مشاهده تخلف، شکایت خودرا در سامانه مشارکت ها ثبت کنند تا بررسی شود.
وی همین طور درباره روند نظارت ها بر عملکرد مدارس در حین ثبت نام ها و برخورد با تخلفات شهریه ای و سایر تخلفات اظهار داشت: ۱۱ مدرسه غیردولتی و هفت آموزشگاه کنکور و زبان خارجی مرتکب تخلف شده بودند که تعطیل شدند. همین طور ۲۲ مدرسه و مرکز از یک تا سه سال تعطیل شدند. شش مدیر مدرسه متخلف عزل و ۴۱ مدیر نیز توبیخ کتبی گرفتند.
منبع:

1400/10/25
14:05:40
5.0 / 5
302
تگهای خبر: آموزش , پوستر , تحصیل , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر