در مراسم معارفه معاون امور هنری مطرح شد؛

گفتمان هنر با مفهوم اسلامی تقویت می شود

گفتمان هنر با مفهوم اسلامی تقویت می شود آیین معارفه معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و مدیران معاونت امور هنری، چهارشنبه روز هفدهم آذر ماه برگزار گردید.به گزارش کنکور هنر به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آیین معارفه محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و مدیران معاونت امور هنری، چهارشنبه ۱۷ آذرماه برگزار گردید.
محمود شالویی، مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزراتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از مدیران و همکاران معاونت امور هنری و معاون سابق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: در این چند ماه، مدیران و همکاران معاونت امور هنری با جدیت، امور و فعالیت ها را انجام دادند. محمود سالاری هم سوابق ارزشمندی در حوزه فرهنگ و هنر دارد و امیدواریم که در خدمت به حوزه هنر در معاونت امور هنری موفق باشند.
محمود سالاری هم در این مراسم اظهار داشت: خرسندم که فرصتی شد تا خدمت کوچکی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشم. هنر با مفهوم اسلامی گفتمانی است که لزوم دارد تقویت شود؛ چون بدون فرهنگ و تمدن، هیچ ملتی سرافراز نخواهد بود.
سالاری در ادامه اظهار داشت: فعالیت ها و برنامه های معاونت امور هنری در معرض دید جامعه است و خصوصیت های خاصی دارد. از همه مدیرانی که در این سال ها با عنایت به شرایطی که گاه در عرصه اجتماعی اتفاق می افتاد، تلاش کردند امور هنری وزانت خویش را حفظ کند، قدردانی می کنم.
در پایان، حکم محمود سالاری بعنوان معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط محمود شالویی اعطا شد و مدیران معاونت امور هنری هم از محمود شالویی قدردانی کردند.


منبع:

1400/09/17
22:54:45
5.0 / 5
244
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر