با برگزاری بخش های حذف شده؛

فستیوال فیلم برلین ۲۰۲۲ بصورت فیزیکی بازمی گردد

فستیوال فیلم برلین ۲۰۲۲ بصورت فیزیکی بازمی گردد فستیوال فیلم برلین اعلام نموده که مراسم سال آینده خودرا بصورت حضوری برگزار خواهدنمود و بخش هایی را که امسال حذف کرده بود به جشنواره بازمی گرداند.به گزارش کنکور هنر به نقل از هالیوود ریپورتر، برای هفتاد و دومین برلیناله که مقرر است بین روزهای دهم تا بیست ودوم فوریه برگزار شود، سازمان دهندگان گفته اند می خواهند روی رخدادهای فیزیکی و نمایش های حضوری حساب بازکنند.
در سال ۲۰۲۰، برلین یکی از آخرین فستیوال های بزرگ بین المللی بود که توانست مراسم خودرا قبل از وقوع پاندمی جهانی کروناویروس بصورت حضوری برگزار کند، اما فستیوال امسال فقط آنلاین انجام شد و جشنواره برلین در تابستان فقط برای حضار محلی یک مراسم دیگر در فضای باز برگزار کرد.
ماریت ریسنبیک و کارلو شاتریان مدیران فستیوال برلین در اطلاعیه ای گفتند: خیلی خوشحالیم که فستیوال را در فوریه به پرده بزرگ بازگردانیم: یا یک برنامه چندوجهی، فرش قرمز، ستاره ها و مخاطبان فوق العاده برلیناله.
آن ها اضافه کردند: نیاز به یک تجربه فیزیکی جشنواره ای و برخوردهای چهره به چهره به شدت هم در صنعت سینما و هم در عموم مردم واضح است. تجربه های ماه های اخیر نشان داده که برنامه های حضوری می توانند با ایمنی و موفقیت برگزار شوند و این رویدادها چقدر برای دیالوگ و تبادل نظرات مهم هستند.
مسئولان جشنواره برلین مقرر است در نیمه اول نوامبر جزئیات تدابیر بهداشتی و قوانین کروناویروس خودرا برای فستیوال ۲۰۲۲ اعلام کنند. سازمان دهندگان گفتند تعداد فیلم های شرکت کننده تقریباً مشابه با دوره سال ۲۰۲۰ یعنی قبل از کووید -۱۹ خواهد بود.
بخش فیلم های کوتاه برلیناله هم که از قسمت «نسل» فستیوال امسال حذف شده بود، باردیگر برای سال آینده بازمی گردد. بازار فیلم اروپا هم بین روزهای دهم و هفدهم فوریه انجام خواهد شد.

1400/07/16
13:59:49
5.0 / 5
229
تگهای خبر: آنلاین , جشنواره , ساز , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر