کارآفرینان در قاب افق جای گرفت

کارآفرینان در قاب افق جای گرفت مجموعه مستند کارآفرینان از قاب شبکه افق در مقابل دیدگان مخاطبین قرار گرفت.به گزارش کنکور هنر به نقل از روابط عمومی شبکه افق سیما، مجموعه مستند «کارآفرینان» به تهیه کنندگی محمد علی فارسی و کارگردانی فاطمه سادات محمودپور از امروز شنبه ۲۰ شهریور روی آنتن شبکه افق می رود.
فاطمه سادات محمودپور کارگردان این اثر درباره اهداف ساخت این مجموعه مستند اظهار داشت: هدف ما از ساخت مجموعه «کارآفرینان» این بود که بار منفی و روانی که تحریم ها در بین مردم مخصوصاً نسل جوان بوجود آورده بود را بکاهیم.
وی اضافه کرد: بنابراین سعی کردیم تا قصه تولیدکنندگان خوشنام و موفقی را به تصویر بکشیم که در همین شرایط، تولید داشتند و اشتغالزایی می کردند و باور داشتیم این قصه ها می تواند روحیه خودباوری را در بین مردم تقویت کند.
کارگردان مجموعه مستند «کارآفرینان» تصریح کرد: کار با حمایت معنوی مجمع کارآفرینان ایران ساخته شد. مجمع، بعنوان بازویی بسیار قوی در کنار پروژه تا آخر حضور داشت. اما علیرغم این حمایت، کار خیلی سخت و دشوار پیش می رفت. چون که عزیزان کارآفرین اغلب جزو پرمشغله ترین انسان ها هستند و همین موضوع، سبب می شد مدت زمان تولید دو یا حتی سه برابر پروژه های دیگر شود. به همین دلیل، علیرغم میل باطنی کار با ۱۰ قسمت به پایان رسید. چون که واقعاً با بودجه تلویزیون نمی شد بیشتر از این به تولید ادامه داد.
وی در انتها اظهار داشت: اساسا تأثیر ساخت چنین مجموعه هایی مثبت خواهد بود. تمام کارآفرینانی که ما درباره آنها کار کرده بودیم از زیر صفر و بدون پشتوانه مالی کار را شروع کرده و به چنین جایگاهی رسیده اند. همین نکته به تنهایی کافی است برای آنکه یک جوان بداند اگر دیگران توانستند، او هم خواهد توانست.
این مجموعه مستند از امروز ساعت ۱۷ و تکرار آنرا روز بعد ساعت ۲ و ۷ روی آنتن می رود.


منبع:

1400/06/20
21:13:29
5.0 / 5
198
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر