میثم شكری ساز در صدر مدیران و كارآفرینان موفق

میثم شكری ساز در صدر مدیران و كارآفرینان موفق كنكور هنر: در مجموعه بزرگ دكتر میثم شكری ساز خصوصا در این ایام كه بیماری كرونا همه گیر شده، هیچ نیروی كاری تعدیل نشده است.


این روزها که تقریبا تمام کسب و کارها تحت تاثیر بیماری مهلک کرونا قرارگرفتند و با هزاران مشکل دست و پنجه نرم می کنند، حفظ قدرت و صلابت کسب و کار های استارتاپی و همچنین حفظ نیروهای کار حرفه ای و متخصص امری بسیار مهم و سخت تلقی می شود که واقعا کار هرکسی نیست. میثم شکری ساز یکی از مدیران موفق و کارآفرینان برتر کشور است که به عنوان مدیر هولدینگ پارس پندار نهاد در چنین روزهایی که شاهد تعطیلی بسیاری از کسب و کارها هستید و صاحبانی که دم از ناتوانی و اوضاع بد اقتصادی می زنند، توانسته کسب و کار خود را همچنان در اوج قدرت نگه دارد و با چنگ و دندان از نیروهای کار جوانی که با هزار امید و آرزو وارد این مجموعه بزرگ شدند، حفاظت کند.  در مجموعه بزرگ دکتر میثم شکری ساز خصوصا در این ایام که بیماری کرونا همه گیر شده، هیچ نیروی کاری تعدیل نشده بلکه بالعکس ایشان تمام سعی و تلاش خود را کرده و می کنند که شرایط خوبی را برای شان به وجود آورد.

در چنین شرایطی کم تر کسی می تواند مانند دکتر میثم شکری ساز عمل کند، دوام آوردن در چنین اوضاع اقتصادی کار بسیار سخت و پیچیده ای است و به مهارت و فکری باز نیاز دارد، چیزی که میثم شاز آن را داراست. ایشان توانسته است با تکیه بر کوهی از تجربه خود، حتی از این شرایط تاریک هم با سربلندی و پیروزی بیرون بیاید. اما این تازه شروع یک ماجراست! افرادی که نتوانستند با وجود تعطیلی هایی که بیماری کرونا به بار آورده است و شرایط خاص و گاهی نامساعدی که پیش آمده، موقعیت یا کسب و کار خود را حفظ کنند، دست به هر کاری می زنند تا هم دیده شوند و هم از این راه کسب درآمد کنند. فردی مانند میثم شکری ساز نیازی به دیده شدن ندارد! اما افرادی که نتوانسته اند خود را بالا بکشند و تلاشی هم برای این کار نکرده اند، امیدوار هستند با نمایش خود به هر طریقی (چه مثبت، چه منفی) به دنبال جلب توجه دیگران باشند و از آب گل آلودی که این بیماری به وجود آورده تا می توانند ماهی بگیرند.

 

آن ها نمی دانند که مرد شماره یک هولدینگ پارس پندار نهاد؛ دکتر میثم شکری ساز با تجربه ای که دارد به آسانی می تواند خود و تمام مجموعه های بزرگ و کوچکش را از هر خطری دور نگه دارد. دکتر شکری ساز پس از سال ها تلاش و کسب تجربه کاملا با چم و خم بازار کار و چالش های اقتصادی روز دنیا آشنایی دارد و بیهوده به چنین جایگاهی که در آن قرار دارد نرسیده.

ایشان امروز در جایگاهی قراردارند که توانسته زمینه ی اشتغال صدها نیروی کار حرفه ای و متخصص را  فراهم کند. میثم شکری ساز در تمام مصاحبه ها، کنفرانس ها و سیمنارهایی که برگزار برگزار شده، به این موضوع اشاره کرده که به عنوان کارآفرین برتر، محیطی را فراهم کرده است که جوانان شایسته و پر توان در آن بتوانند ضمن کسب درآمد، هر روز بر علم و دانش خود نیز بیافزایند و مسیر یادگیری شان را با مسیر موفقیت و پیشرفت یکی کنند. به همین خاطر امروز همگی شاد این هستیم که هولدینگ بزرگ پارس پندار نهاد را جوانانی می گردانند که هم علم آن را دارند و هم روحیه کار و تلاش شان همسو و منطبق با روحیه خود ایشان می باشد و همه سعی می کنند با تلاش مضاعف حتی از این شرایط بد نیز بیرون بیایند.

اما تمام این موفقیت ها مانند خاریست در چشم برخی از افراد حسود و سودجو. این روزها شایعاتی بی پایه و اساس درباره میثم شکری ساز مبنی بر جعل مدرک و کلاه برداری و کسب درآمد از راه های نا مشروع پخش شده است، درحالی که همه اشاره به پرونده هایی دارد که چند سال پیش برای میثم شکری ساز و تیم پر توانش بسته شد. ایشان حکم قضایی مبنی بر رفع اتهام از هر گونه جعل و کلاه برداری را در دست خود دارد و این شایعات و سوت زنی ها را تنها به مانند یک واکسن آبله ای تشبیه می کند که او را در مقابل نا ملایمتی های این چنینی ایمن تر می کند. ایشان اعتقاد دارد در مسیر افراد موفق همیشه ازین دست صحبت ها زیاد شنیده می شود و این ما هستیم که نباید اجازه دهیم چنین شایعات بی اساسی در کار و مسیر موفقیت مان خللی وارد کند.

با موفقیت های بزرگ و کوچک و میثم شکری ساز آشنا شوید

میثم شکری ساز یکی از مدیران و کارآفرینان جوانی است که برای دو سال متوالی به عنوان کارآفرین برتر کشور معرفی شده است. ایشان دارای مدرک دکتری کارآفرینی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. وی همچنین مدرک MBA خود را ازدانشگاه اشتنبایس آلمان گرفته و کارشناسی مهندسی صنایع نیز دارند. اما این مدارک تنها بخشی از موفقیت های شخصی یا تحصیلی ایشان به شمار می آیند. ایشان بر پایه همین دانش و مهارت هایی که در طول سال ها کسب کرده است به عنوان یکی از برجسته ترین مشاوران در حوزه مدیریت، ارتباطات، بازاریابی و منابع انسانی است و توانسته در ساله های اخیر ده ها کتاب تالیف و ترجمه کند. آن چه واضح و مسلم است این است که تمامی فعالیت های ایشان و موسسات وابسته به او، کاملا زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد و هیچ فعالیت مبهم و نا شناخته ای در کار ایشان وجود ندارد. تمامی دانشپذیران موسسات آموزشی ایشان می توانند مدارک دریافتی شان را استعلام کنند و اعتبار آن را ارزیابی کنند.

از دیگر موفقیت های ایشان می توان به همکاری هایی اشاره داشت که با سازمان میراث فرهنگی، دانشگاه های صنعتی اصفهان، آزاد اسلامی و پیام نور داشته اند و از ایشان لوح های سپاس و تقدیر نامه های زیادی دریافت کرده اند. علاوه بر این دکتر میثم شکری ساز با همکاری معاونت محترم ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی، مجری طرح آموزش ده هزار دفتر ICT روستایی بوده است که خود خدمت بزرگی به کشور در کارنامه ایشان به حساب می آید.

1399/04/26
15:50:19
5.0 / 5
1663
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر